Skip to main content

O nas

Kilka słów o nas

Firma Darmar Dariusz Stos rozpoczęła działalność w 2001 r.

Budowę obiektów sportowo-rekreacyjnych rozpoczęliśmy w roku 2011r. Specjalizujemy się w wykonywaniu nawierzchni bezpiecznych poliuretanowych. Lata doświadczeń pozwalają nam na realizację coraz bardziejskomplikowanych i ambitnych projektów.

Kolor i forma kształtuje rozwój dzieci, my budujemy place zabaw wykorzystując teelementy, Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo. Dlatego surowce i sprzęt dostarczają namczołowi i sprawdzeni producenci na rynku.

Urządzenia instalowane w miejscach zabaw posiadają wszystkie wymagane atesty ispełniają najwyższe normy bezpieczeństwa. Nawierzchnie placów to najnowsza technologiawykorzystywana do budowy obiektów sportowo-rekreacyjnych zgodnych z normaPN-EN 1177.

Jej walory to: antypoślizgowość, sprężystość, miękkość oraz możliwość nieograniczonej kreacjigraficznej i kolorystycznej.

Dzięki temu każdy projekt może być wyjątkowy i niepowtarzalny.

W tej dziedzinie współpracujemy z doświadczonymi projektantami.

Firma DARMAR to rzetelny partner. Niezależnie od wielkości inwestycji służymy naszymdoradztwem i pomocą formalną. Wykonujemy place zabaw o dużych powierzchniach jak równieżmałe dostosowane do indywidualnych potrzeb Naszych Klientów.

Dostosujemy ofertę do Państwa wymagań.